Školníšprtka

Nejde mi zavést žádný tampon. Co s tím?

Zdravím,
Zkoušela jsem zavest normální tampon od značky kotex a o.b. ani jeden mi nešel. Tak na doporučení tady jsem vyzkoušela tampax s aplikatorem a ten mi opět nešel.
Jsem z toho už zoufalá,jelikož chodím na rehabilitace a tam tampon potřebuju. Je mi 14 let. Vždy mě to bolí a tak jako stipe a nejde zavest vic jak na 2 cm. Jinak mám špatný vztah s mamkou a vůbec se nebavíme o tehlech vecech,vzdy si vse ctu na internetu.
Co mám prosím dělat?
Děkuji,budu Vám moc vděčná.

Odpovědi
paul1

Zkuste se zeptat tady:

Zdroj: https://janadi­voka.cz/moje-prace/poradna-pro-deti/

da ny

Zapomeň zatím, že existují nějaké tampony, pokud nešel zavést ani mini.
Na RHB tampon nikdo mít nemusí! Nepotřebuje. Bazén/koupele se dají posunout.