Lenscha

Nejde mi zapnout televize – plazma, cvakne, problikne zelená, ale nespustí. Netušíte, zda půjde opravit?

Nejlepší odpověď
e1232851@trb

zkus se zeptat v servise ale dnes je elektronika dělaná tak aby přežila záruku a pak oprava vyšla hůř než koupě nového spotřebiče

(ale závada může být klidně i nějaká maličkost kdy oprava nebude tak nákladná)

Další odpovědi
anonym

všechno jde opravit. moje poslední oprava plazové tv. stála skoro 10tis. ještě jí chcete opravit?
mě tam blikaly při zapnutí dva bílé pruhy