TheTarp

Proč mi nejde zapnout mobil Huawei P20?

Dobrý den, včera večer, když jsem šel spát, jsem dal mobil značky Huawei P20 na nabíječku a normálně se nabíjel, šel jsem tedy spát, ale když jsem se ráno probudil, mobil nereagoval. Zkusil jsem tedy dlouze podržet zamykací tlačítko, abych telefon restartoval, ale mobil vůbec nereagoval. Zkoušel jsem vyměnit nabíječky, dokonce i zásuvky a prostě nic nefunguje. Jsem úplně bezradný a tak se ptám: neměl někdo podobný, nebo snad stejný problém? Děkuji

Prosím pomoc.

Odpovědi
Milan3001

Zkuste držet zároveň tlačítko VOLUME UP a POWER po několik sekund. Měl by se tak natvrdo restartovat a snad i pomoct. Ale těžko říct, co tomu je.

jáára

Google ti ho vypnul.

TheTarp

Bohužel už i to jsem zkoušel a telefon stále nereaguje

anonym

Ahoj TheTarp, je možné, že v noci během nabíjení došlo ke zkratu nebo přepětí, přehřátí atd. Pak se mohla baterie zařízení poškodit. Originální nebo lepší nabíječka by tomu asi zabránila. JEDINOU RADOU JE NEPOKOUŠET SE OPRAVIT BATERII SÁM, ALE NECHAT JI ZKONTROLOVAT V AUTORIZOVANÉM SERVISE. Pokud by to baterií nebylo, určitě tam na něco přijdou.