huxa

Nejde mi uložit hra, čím to může být?

Jedná se o hru Dishonored, na googlu jsem akorát našel, že nejsem sám a děje se to i u jiných her.
V jedné části hry mi to napíše nelze automaticky uložit, následně nefunguje ukládání přes kláves. zkratku F5 a když chci najet pomocí ESC do menu, nenaskočí menu, jen hra se sekne, následně ji musím vypnout pomocí správce úloh. Nevěděl by někdo, čím to je a jak to popřípadě opravit?
Doplňuji:
re: alesh-s tímto by neměl být problém, ukládat před tím místem ve hře jde naprosto v pohodě, jen až po něm to začne dělat toto…

Odpovědi
Alesh

Není problém s právy? Že se to snaží rvát někam, kam nemáš práva zápisu?

AndyT

Jestli to je hra stáhnutá, tak se ti ani nedívím, protože mohlo být něco zapomenuto přibalit, ale jestli je koupená, zkus si třeba v Option nastavit, aby si ti to ukládalo někam, a jestli to jde, kam si to nastavíš