arygnoc

nejde mi účet prepojiť s fb.

hlási (odpovedi.cz) chybu 500.
nemôže to byť spôsobené:
a.) že mám iný e-mail na odpovedi.cz a iný na FB?
b.) že sa snažím o prepojenie z Veľkej Británie? (SEZNAM.CZ mi napr. nedovolí založiť z VB nový e-mailový účet)
Doplňuji:
Už to ide, asi bola chyba niekde na Odpovedi.cz.

Odpovědi
Syd

Mně se spojení taky nedávno přerušilo. Chyba byla v tom, že mě fb odříznul, poněvadž nějak (správně) vydedukoval, že můj účet na fb neni můj jedinej účet, čímž porušuju podmínky, a tak se chtěli přesvědčit tím, že jsem jim měla napsat tel. číslo (asi předpokládaj, že každej člověk má jenom jeden mobil), na který mi přišla sms s potvrzovacím kó­dem.