Kelt

Nejde mi televize, žádný program, proč?

Včera jsem se ještě díval na Novu, dnes to nejde. Co dělat a co nastavit. Mám televizi, internet, jsem u O2 a nemám žádný signál. Má se prý přecházet na nějaký nový systém. Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jestli tomu rozumím, jde o internetovou televizi. Mám ji taky, ale od jiného poskytovatele. V tomto případě sám neuděláš nic, kromě kontroly kabeláže, jen můžeš volat technickou podporu.

Další odpovědi
marci1

Možná výpadek? https://www.vy­padky24.cz/stav/o2

nyjono

Možná to je kvůli tomu, abys místo sledování TV vyhledal nezodpovězené otázky a odpovídal a odpovídal a … 😁
Jinak > technická podpora

Edison

S tím nejlíp poradí podpora O2. Kabeláž, nastavení modemu, nastavení televize, možností je spousta, tak ONI nejlíp provedou kontrolou a nastavením.