Katrous

nejde mi stránka dobyvatel

DObrý den chci se zeptat je stli vám jde načíst stránka dobyvatel.cz píše mi to že stránka neexistuje.Zkoušela jsem to i v jiných prohlížečích

Nejlepší odpověď
Illines

Kdysi jsem to hravala,ale mela jsem s tim potize,nedostupnost a prihlasovani bylo pro mne unavujici.A tak jsem prestala a zustalo mi tam dost bodu.Jinak dobra hra na procviceni mozku.

Další odpovědi
anonym

Jak uvedl dobyvatel na stránkách FB, tak v tuto chvíli je problém ze serverem (20.11.2012–23:19) a na odstranění se pracuje.
Jaký je tvůj nick? :))

Beer4Real

ze zvědavosti sem zkusil a fakt nejde! to je katastrofa!!!!!!!