jjsemtujak

nejde mi stahovat čeština do hry gothic 2

Proč mi nejde stahnout čeština do hry gothic 2? Když ji chci uložit na Pc tak mi to ukáže akorát takovou tu stahovací tabulku jak se načítá a potom poznámkový blok.Proč mi to neukáže uložit cíl čeština na …?Proč to ukáže poznámkový blok?

Nejlepší odpověď
kenyrts

zkus treba tady tu

Zdroj: http://cestiny­.idnes.cz/hry/got­hic-ii-night-of-the-raven-dfw-/clanek.A060207_409­9._bw-cestiny-hry_bw.idn

Další odpovědi
dony

treba je to vadny stahovana cestina se mi taky nekdy stalo ze sem stahl blbej crack