Nejde mi stáhnout Skype do Samsungu Galaxy Mini PLs pomoc potřebuji ho

Vždycky když v marketu zadám stahnout ta se začne stahovat a pak nakonec se mi vypne mobil. a nebo někdy se ukaža /neplatný balíček/… Ale já ho opravdu nutně potřebuji nevíte co stím??

Nejlepší odpověď
anonym

Tady ti ho posílám přímo z mého Galaxy, přes Dropbox. Před instalací se ujisti, že máš v nastavení systému zaškrtnuto „neznámé zdroje“ v sekci „aplikace“.
http://db.tt/na­ovnq97

Další odpovědi
astroamateur

pokud ti odpověd od pina76 nepomohla asi máš prostě moc slabý systém co toho moc nevydrží a krachne ti mobil když si třeba něco stahuješ. řešení:kup si výkoný mobil (htc desire s android 2.3 gingerbread za 5000) jinak se musíš spokojit s mobilem bez skypu :(