Enn

Nejde mi spustit Windows Movie Maker

Vždycky když se pokusím spustit program WMM, napíše mi to „Program Windows Movie Maker nelze použít, protože v počítači nelze najít požadovaný zvukový hardware.“
Nevíte, co s tím?
Možná jsem omylem něco vymazala nebo já nevím…

Odpovědi
Braník

Jaký máš OS?WMM máš vestavěný v pc v položce start ? ,pokud máš OS Win7 nebo Vistu,lze nainstalovat windows live mowie maker,na xpéčkách nejede,WLMM je o něco lepší než WMM.
Ještě je jedna možnost si WMM naisntalovat opakovaně-ke stažení zde:
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/pro­ducts/features/mo­vie-maker
tady je WLMM:http://g.live­.com/1rewlive4-all/cs/wlsetup-all.exe
Při instatalaci se vyhni Bing baru!

Bedy

Zřejmě je problém s ovladači zvukové karty – schválně se podívejte do Start-Ovládací panely-Zvuk a zvuková zařízení a tam se podívejte, jestli tam nebude napsané Zvukové zařízení neexistuje.

V tom případě bych zkusil použít nástroj Obnovení systému (Start – Všechny programy – Příslušenství – Systémové nástroje), které obnoví nastavení počítače v čase, takže to dejte na datum, kdy to ještě šlo. Druhá možnost je, pokud ta první nepomůže, vrátit obnovení zpět (to je otázka ani ne 5 minut na rychlejších strojích) a otevřít počítač a podívat se, zda-li je zvuková karta pořádně docvaknutá – raději ji vyndat a znovu zasunout.

ohryzek

movie maker se npokoušej roběhnout existujou mnohem lepší programy movie maker ma problemy s:renderovaním,sta­bilitou ,vkladaní(někdy)…