Kuře

Nejde mi spustit Star Stable

Dobrý den, stáhla jsem si Star Stable: Podzimní jezdci. Krásně mi to šlo, ale jak jsem si do PC nainstalovala jinou hru, Star Stable mi teď nejde spustit. Ukazuje se mi tabulka a tam je napsané, že v PC není CD-éčko. Pomocte mi prosím, děkuji za vaše odpovědi

Odpovědi
emba5

Pokud jste stáhla tu hru jako obraz disku a otevřela ji pomocí programu jako je DEANOM tools.Tak ten obraz disku budete muset znovu v programu DEAMON otevřít.Protože při instalaci další hry jste nejspíš v DEAMONU otevřela jiný obras disku.Je to stejný princip jako když z mechaniky vyndáte CD a dáte tam jiné.Vaše hra pro spuštění vyžaduje CD tedy ve vašem případě připojený obraz disku.