Nejde mi spustit soubor rar na počítači, co s tím?

Když jsem si stahnul hru ze ulož to , tak mi potom nejde spustit a nainstalovat se. Dá se nějak přepsat na jiný soubor.

Děkuju

Nejlepší odpověď
rynek878

Prvním předpokladem je,že budete mít nainstalovaný buď Total commander,nebo WInRar,dáte rozbalit v některém z těchto programů a poté můžete pokračovat třeba v instalaci hry.

Další odpovědi
Miroslavst

Nemýlím-li se, tak nejprve je nutné soubor rozbalit. Jako takový spustit nepůjde.
Zkusil bych to třeba ve wincomandru, v záložce dekomprese. Zde se soubor rozbalí do příslušné složky a z té se poté spustí.