Mclike

Nejde mi spustit minecraft launcher z minecraft.net (mám koupený minecraft)

Vždy zapnu MC launcher a nic se neobjevy mam javu 7 a minecraftSP mi normalne bezi poradte prosim co s tim.

Odpovědi
astroamateur

stáhni si minecraft do PC z minecraft.net a zkus to znovu pokud to nepůjde,tak to bude asi tím,že ti systém nepovolil spuštění aplikace nebo ji prostě omezil a funkci (to je spouštěč MC) prostě do omezení zahrnul. Ale s tímto odstraněním ti už bohužel neoomůžu :(

Chiaak

Je to celkem složitý problém s Javou,musí se přeinstalovat nějakem součásti PC,víc sám nevím…