monii:*)

Nejde mi spustit clear.fi , co stím ?

Nejde mi na ntb spustit aplikace na přehráváni filmu a obrázků clear.fi. dříve mi to šlo , píše to , že je problém s kompatibilitou , ae program byl v ntb nainstalován už při zakoupení … Děkuji

Odpovědi
Braník

jaký máš přehrávač?,je možná chyba v aktualizacích,ne­věš hlavu,dej sobě km player ,ten ti dá skoro vše:ke stažení zde:
http://www.slu­necnice.cz/sw/the-kmplayer/
při instalaci odmítni další blbiny jaký jsou ask a jiné tooolbary, a myslím ,že by to mohlo jít,
nastav si v start,ovládací panely a star programu ve spuštění,a poprvé si nsatav ,který program má video spustit,nevím jaký máš os,tak upřesni,infor­mace dodám