Adéla Joon

Nejde mi Skype

Proč mi nejde stahnou skype z Android marketu do Samsung Galaxymini?? vždycky se mi v pulce stahování vypne mobil nevíte čím to je a jak to opravit

Nejlepší odpověď
anonym

Při instalaci jakehokoliv softwaru se telefon nikdy jen tak z niceho nic nevypne, takze pokud to dela, je to JEDNOZNACNE DUVOD K REKLAMACI.

tipnul bych si že váš telefon má vadnou interní paměť vyhrazenou pro tzv. „download cache“ … tam se ukládají aplikace při stahování ještě předtím než jsou instalovány. Je možné, že vada se projevuje až u aplikací, které svoji velikostí překročí určitou mez, třeba skype má úctyhodných 13MB, je možné že menší aplikace instalujete bez problému, zatímco u stejně velkých nebo větších se chyba projeví také.

Pro potvrzení této hypotézy si najděte na marketu jakoukoliv jinou podobně velkou nebo i větší aplikaci a zkuste ji nainstalovat, pokud se telefon opět vypne, pak jej jděte okamžitě reklamovat, toto je jednoznačně vada k reklamaci.

Další odpovědi
anonym

Pokud se mobil samovolně vypíná, tak je buď vadný hardware a je nutná reklamace a nebo je někde nějaká chyba v softwaru a to buď aplikace nebo systému. V tomto případě asi nejde o aplikaci, když píšeš že se vypíná už během stahování. Určitě bych zkusil úplně resetovat systém. (Nastavení/Sou­kromí/Obnovit tovární data) Před tím si zálohuj data. Také si zjisti, jestli neni k dispozici aktualizace systému. (Nastavení/O te­lefonu/Aktuali­zace softwaru)

ps posílám ti Skype z mého Androidu, tak to můžeš zkusit. Je to poslední aktualizovaná verze, funguje bezvadně na mém Galaxy S2
http://ge.tt/9o­tlufD

anonym

Instalace jakekoliv jine aplikace skončila úspěšně ? Instalovala jste už něco jiného z android marketu ?

anonym

tipnul bych si že váš telefon má vadnou interní paměť vyhrazenou pro tzv. „download cache“ … tam se ukládají aplikace při stahování ještě předtím než jsou isntalovány, je možné že vada se projevuje až u aplikacíkteré mají určitou minimální velikost, třeba skype má úctyhodných 13MB, je možné že menší aplikace instalujete bez problému.

Pro potvrzení této hypotézy si najděte na marketu jinou podobně velkou nebo i větší aplikaci a zkuste ji nainstalovat, pokud se telefon opět vypne, pak jej jděte okamžitě reklamovat, toto je jednoznačně vada k reklamaci.