Pavel1212

Nejde mi Restoration, co s tím?

Stáhl jsem si program Restoration na obnovení smazaných souborů, ale nefunguje mi.
Když dám „Search Deleted Files“, tak mi to píše: „Přístup byl odepřen. Please log on an account with Administrator privilege and then run the program again.“
Nevíte čím to je, že to nejde? Nevíte co to znamená v překladu a proč to píše 1 větu česky a jednu anglicky?
Díky za odpověď, už si nevím rady 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Musíš být přihlášen jako administrátor, nikoli jako uživatel.