Snoubenka

Nejde mi přehrát DVD na počítači – co s tím?

Mám film nahraný z televize a vypálený na DVD, v DVD přehrávači se mi normálně přehraje, ale v počítači se DVD tváří jako prázdné. Zkoušela jsem to už na více počítačích, a všude se to chová stejně. Nevíte prosím, čím by to mohlo být a jestli se s tím dá něco dělat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Televizní vysílání bývá v záznamu v transportním formátu ts, nebo podobném. Použitý přehrávač musí umět tento formát zpracovat. V počítači tedy musí být nainstalován přehrávač, který to umí. Vřele doporučuju stáhnout si zdarma VLC media player, asi nejuniverzálnější přehrávač. TS určitě umí.

Dochy

ad Kepler: Co já měl tu čest, tak při nahrávání konkrétního programu byl defaultně zaznamenáván program stream…