panenka

nejde mi posla naskenovaný dokumenz

prosím někoho o radu chtěla jsem poslat naskenovaný dokument napsala jsem komu dala procházet naskenovaný dokument jsem přiložila dala odeslat a ted se mi tak ukazuje ukazatel není k dispozici i když k dispozici je kam se to ukládá a včem je problem běžné fotky posílat můžu jen ten dokument mi nejde děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

naskenovaný dokument se uloží nejlépe ve wordu,buď na plochu nebo někam do dokumentů.Potom si otevřete poštovního klienta vyberete adresáta napíšete zprávu a přidáte přílohu tento dokument,takto:stis­knete příloha-najdete si daný dokument a poklepete na něj,potom by se vám měl objevit přidaný v e-mailu jako příloha,toť vše.