panenka

nejde mi posílat naskenovaný dokument

na počítačí jsem si naskenoala dokument který jsem chtěla odeslat.klikla jsem na odeslat přes email příjemce pošty ted jsem potvrdila zadala komu to chci odeslat a ukáže se že to selhalo.nepodařilo se se to přes smtp server seznam odeslat,ověřit smtp můžete mi prosím někdo poradit co mám dělat aby mi to šlo prosím o stručný popis za odpovědi předem děkuji

Odpovědi
G.i.r.a

Mohla byste to zkusit opačně – první se přihlásit na e-mail, poté vytvořit nový (Napiš e-mail), zadat vše co potřebujete a poté kliknout na „Přiložit k e-mailu soubor“ a vybrat již zmíněný naskenovaný dokument.

LuciJe

Velmi častou příčinou podobných obtíží bývá velikost dokumentu. Maximální velikost přílohy, která v současné době mailem na seznamu projde je 13 MB.