Dlostev

Nejde mi otevřít photoshop

Dobrý den, mám takový problém s programem Photoshop. Nedávno mi celý spadnul a od té doby nejde otevřít. Když kliknu na ikonu, tak se objeví načítací kolečko a celý počítač se nehorázně zpomalí a většinou je nutnost restartovat. Nevíte v čem by mohl být problém?

ad1. V historii s tímto programem ani žádným jiným z celého balíčku Adobe Creative Suite problém nebyl

ad2. Používám OS WIN7
Doplňuji:
ad3. Jedná se o verzi CS5.. AngiShy: Vyhovuje mi a nemám v plánu měnit, ale přeinstalaci nejspíše zkusím. Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Já bych doporučoval postup AngiShy s tím, že si zálohujete ty brushe, textury a podobné a Photoshop odinstalovat a znovu nainstalovat.
Pozn.: Spousta lidí má Photoshop nelegální a pak se diví, že jim časem nefunguje. Řešení je jednoduché – Photoshop si buď koupit a nebo vyzkoušet GIMP, což je velice podařená alternativa k Photoshopu a je hlavně zdarma. Čeština je samozřejmostí.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/gim­p/

Další odpovědi
anonym

mám win7 a photoshop také, takovýto problém jsem ale nikdy neřešila.. možná by bylo dobré si někam stranou uložit všechny brushe, textury a vše, co jste si do photoshop donahrála a photoshop jednoduše reinstalovala. Může to být nějaká vnitřní chyba. A pokud možno, doporučuji si nainstalovat photoshop CS3, má více možností, co v novějších verzích už nejsou, není tak sekavej a pomalej