nejde mi odeslat e-mail s oskenovaným dokumentem.

Když chci odeslat e-mail se skenovaným dokumentem a zadám adresáta přiložím k e-mailu skenovaný dokument, který mám uložený na ploše, pak napíšu text a dám odeslat tak mě to hlásí, že se e-mail ukládá a po chvíly se to vrátí bez odeslání na začátek co mám udělat? Díky za pomoc.

Nejlepší odpověď
Tombik

Vypadá to že máš mail klienta. Může být více důvodů, třeba že server má výluku či je v opravě. Taky to může být špatným nastavením nebo tím, že ten dokument není podporovaným souborem a nebo to je jeho velikostí. To vše musíš zkontrolovat a mělo by to šlapat!

Další odpovědi
panenka

souhlasím s kolegou i já měla stejný problem a to ze včerejška na dnešek jestli i ty ted už by ti to mělo jít skoušela jsem to