Petr 87

Nejde mi obraz na pc a nesvítí mi klávesnice ani myš po zapojení k jinému pc vše funguje je problém z.desce nebo grafice

Nechal sem otevřen boční stěnu pc a dítě se v tom hrabalo je možné ze něco třeba zlomil nebo ohnul

Odpovědi
Edison

To máš blbý.

Přečti si to po sobě pořádně. Pak to třeba napíšeš tak, jak se píše, a když budeš hodně dobrej, vyjde z toho smysluplný dotaz, na který pak možná i někdo odpoví.

Schluker

Zjevne problem se zakladni deskou.

aliendrone

To, že ti nejde obraz na PC je V POŘÁDKU. To nejde ani mně a vlastně vůbec nikomu, koho znám. Všem totiž chodí obraz na MONITORU.

Jinak – co takhle napsat alespoň jestli funí větráky, jestli to nevydává nějaké pípání/blikání na motherboardu apod.? Může to být hafo věcí – počínaje povytaženou grafárnou/RAMkou ze slotu, přes odpojený napájecí kabel grafiky nebo motherboardu až po ulomený kondenzátor na desce aj. Tohle s tvými znalostmí přes web nevyřešíš, někoho ROZUMNÉHO si k tomu zavolej. :)

anonym

pokud se někdo omylem vrtá uvnitř PC častým problémem jsou pak konektory PCIEX, do kterých není tak jednoduché karty spolehlivě zasunout a zajistit jako do ostatních konektorů v PC. Takže být tebou zkusím grafickou kartu ze slotu základný desky vyjmout a znovu ji tam zaklapnout po celé šířce konentoru a zajistit zámkem na jeho konci. To co popisuješ by se stalo kdyby grafická karta nebyla řádně do konektoru uložena po celé délce. Možných příčin je ale teoreticky více, například vadný zdroj či odpojené kabely napájení základní desky.