Maniak Show

Nejde mi obraz na monitoru po zapojení a vypojení ramek. Nevíte, čím by to mohlo být?

Dobrý den, mám problém, PC normálně jel, ale potřeboval jsem vypojit a zapojit rámky, tak jsem ho vypl vypojil a zapojil rámky a od té doby nic. Větráky jedou sluchátka svítí ale například klávesnice nic nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď

Odpovědi
autacek

Máš tam ty paměti špatně zasazeny. Případně jsi do něčeho šprtl, co se uvolnilo. To je ta lepší varianta. Ta horší je, že jsi něco odpálil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.