Adri ..

Nejde mi najednou na notebooku mikrofon.

Chtěla jsem si volat s kámoškou ale ona mě neslyší. Mikrák mám zaplej, ale když mluvim, nic není slyšet. Nevíte co s tím, ?

Nejlepší odpověď
Pájo

Já mám na notebooku vypnutí / zapnutí mikrofonu pomocí extra tlačítka. Pokud tam ho máte zapnutý, musíte ho mít vypnutý někde v nastavení. Nabídka START – Ovládací panely – Zvuky a zvuková zařízení.