Jekyllcoffin

Nejde mi multiplayer ke hře Worms 4 mayhem

Potřeboval bych pomoc se hrou Worms 4 mayhem. Rád bych si zahrál multiplayer přes internet ,ale když kliknu na Hra po sítí a Internet (mám češtinu) tak mi to napíše gamespy server nenalezen. Prosím pomozte.
Doplňuji:
má originál !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědi
anonym

A hra je originální?
Doplňuji:
V tom případě napište na support který je u hry v ceně.

jáára

zjisti si, jestli náhodou GameSpy neodstavily ten server. nedivil bych se. Flight Simulator X si už také asi nezahraju po netu. Ale na ten FSX je nějaká alternativa. nemám čas to zkoušet. GameSpy to zabilo