kikca2244

Nejde mi Microsoft world

Dobrý den, asi před 5–6 dny mi přestal fungovat na notebooku Microsoft World (všechny jiné Microsoft programy fungují). Prostě mi to hlásí, že ho nemám koupený ale já mám už od prodejce nainstalované Sedmičky a doteď vše fungovalo bez problémů. Notebook mám už asi rok a půl takže to zkušební verze programu nebyla. Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte co s tím? Zajímalo by mě jestli, by nepomohlo uvést notebook do továrního nastavení?
Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud to je rok a půl tak běžte za prodejcem, tady asi nemá cenu zkoušet celý MS Office odinstalovávat a znovu instalovat.
Kdybyste celý notebook uvedla do továrního nastavení, tak byste si pak musela zpět nainstalovat Vaše oblíbené programy, odinstalovat ty různé zkušební verze programů a různé reklamní programy, co se tam strkají a v neposlední řadě byste mohla přijít o některá data.