p-e-t

Nejde mi internet, píše mi to „omezeno“

Dobrý den, internet mi celou dobu šel, dnes jsem restartoval modem a od te doby je u ikony internetu žlutý vykřičník a na internet se nemůžu připojit. Mám Windows 8 a kdyz si rozkliknu tu ikonu internetu tak mi to tam píše „Síť 3 Omezeno“ nejspis to nemůže vyhledat IP adresu, vážně nevím… Vim ze existuje neco jako příkaz nebo tak neco, který se napíše do vyhledávače a tam je veškeré nastavení internetu, nevi někdo jak se to píše? Internet nebo-li WiFi na kterou jsem připojený má heslo, nechce to tedy abych někam napsal to heslo? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
brillant

Málo informací.

Melkor

Do příkazového řádku napiš ipconfig což zjistí IP routeru a poté otevřeš prohlížeč a zadáš tu IP do adresního řádku, tak se dostaneš do nastavení routeru.

Awe

Standartní IP routeru je 192.168.1.1
Ale pokud se v tom nevyznáš tak s tím stejně neuděláš nic…Je tam spousta informací které lajci nepoberou