Migi

Nejde mi ICQ

Po kliknutí na ICQ,mi vyskočí tabulka:"Jejda,něco se pokazilo!
Opakujte akci.
Asi se vám to už taky stalo,tak bych vás chtěl poprosit o řešení tohoto problému.
Doplňuji:
Díky Gengsto. qip už mám,ale chtěl jsem jen vědět jak to s tím ICQ vlastně je. Byl jsem na něj zvyklý a zdal se mi jednodušší a přehlednější.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Toto se mi už také několikrát stalo, ale nikdy jsem nepřišla na to, čím to může být… Jediné řešení bylo počkat. Mně se to vždy do jedné hodinky spustilo. Pokud by Vám to nešlo, doporučuji kontaktovat servis ICQ. Držím palce ;o)

Další odpovědi
GangstaHelper

Problém může být přehlcení serveru z jedné IP adresy. Pokud sdílíte jednu IP adresu s více lidmi, může se to stát. Nevím, kolik požadavků povoluje server ICQ z jedné IP adresy za určitý čas.

U přihlášení bych tipoval maximálně takový 1 požadavek za 1 vteřinu, takže pokud se více lidí chtělo připojit, Vaše IP adresa byla dočasně zablokována pro nové požadavky. To netrvá více než několik minut. Ovšem není moudré stále to zkoušet, protože to by mohl server kvalifikovat jako pokus o zahlcení (přetížení) serveru, a odblokování oddalovat.

Doporučuju nainstalovat qip, ten nehlásí podobně retardované chyby („jejda“? To má být nějaká urověň?).

QIP Vám přímo napíše, jaká je to chyba, v tomto případě „Rate limit exceed“ = překročen limit připojení za určitý čas.