nejde mi dobit credit na mobil

prosim Vas, nevite nekdo jak dobit credit na mobil, kdyz mi v Sazce nebo na poste rikaji ze to nejde dobit,ze mam nejake chybne cislo, pritom z toho tel mi jde volat i prijimat hovory,takze to nechapu kde je problem, drive to slo normalne. Diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Přestože tento web slouží pro odpovědi na otázky, bohužel ti neporadím. Zkus zavolat na operátora-je to zdarma a tam se optej. Je mi divné, že dobíjecí mobil by nešel dobít.
Jediné co mě napadlo je to, jestli nemáš ponechané stejné číslo a jiného operátora-třeba 777… a operátora t-mobile. ale nevím jestli to u kreditu jde takto měnit.
Opravdu nejlepší bude operátor (4603 tmobile, *11 o2, *88 oskar) a tam ti to vysvětlí.