hubickova

Nejde mi bluetooth

Notebook mi píše při spuštění Bluetooth tohle – Při ukládání nastavení systémem Windows došlo k chybě.Nebyla uložena následující nastavení:Nastavení možnosti rozpoznání,Nas­tavení připojení. Přitom mám všechno zaškrtnuté a nic jsem v noťasu nepřeinstalova­la,ani nic nedělala.Jeden den to šlo a na druhý den jsem prostě bluetooth nerozjela.Tak nevím,co s tím,aby mi bluetooth fungovalo.A jelikož jsem naprostý laik,prosím o radu.Dík

Odpovědi
brillant

Obdobná vaše otázka. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hlaseni-o-chybe-bluetooth