dnb

Nejde mě nabít tablet, čím to může být?

Nejdříve mě vůbec nešel zapnout, objevil se pouze zelený panáček androidu. Po nějaké době se vzpamatoval a zapnul se, pro změnu ale nereaguje zapojení nabíječky. V čem může být zádrhel? Myslíte že už dosloužil? Jedná se o levný tablet Pentagram, který už před rokem stál ve výprodeji 1400 Kč a tak není divu, že už se na něm projevuje nějaká závada, ale pokud se dá řešit, uvítám veškeré rady, děkuji.
Doplňuji:
A teď jsem zjistil, že když je vypnutý, tak se nabíjí, nechce se nabíjet jen, když je zapnutý, takže kabelem to není.

Odpovědi
anonym

zkontrolovat kontakt kabele?