jennysh

nejde ftp na www.webzdarma.cz a to přímo přes stránku.

Mám zkusit nahrát obsah přes total comander, Nebo volíte úplně jiný způsob?.
Doplňuji:
tak jsem se pokoušel,stále bez úspěchu,jaké je tedy uživatelské jméno? a vyplňuji to tak jak se má? vždycky mi to vypíše loggin incorect tady přidávám screen :) http://img.na­dapenny.com/t20/111­43/nadap130613637­630232.jpg

Nejlepší odpověď
chudst

Pres webove rozhrani nic nenahravejte, je to snad dokonce i omezeno uploadem velikosti (nebo driv tomu tak bylo). Nahrajte to pres Total Commandera (nebo cokoli jineho, co ma vestaveneho FTP klienta).

Otevrete si TC; Dejte Sit/Protokol FTP – Pripojit k serveru (nebo CRLT+F), „Nove pripojeni“. Vyplnte:

  1. ‚nazev relace‘ (jak se vas web jmenuje, muzete zadat cokoli).
  2. hostitele a jmeno uzivatele (do obou zadate stejny odkaz, jako mate adresu webu); ja mam napriklad ‚chudst.wz.cz‘
  3. zadate heslo
  4. Zaskrtnete „Pouzit pasivni rezim prenosu“. (Nevim proc, kdyz neni zaskrtly, obcas se nahravani vetsiho souboru po par minutach ukonci.)

V pripade, ze nevite heslo, nebo nahodou maji jine domeny jineho hostitele a jineho uzivatele, podivejte se na mail, ktery jste dostal, kdyz jste stranky zalozil, melo by to tam byt.
Doplňuji:
Vice v diskuzi.

jennysh

bez úspěchu

chudst

http://www.web­zdarma.cz/pp.html?1#7

http://www.web­zdarma.cz/navod/ftp/

Rikal jsem to spravne; jako jmeno i hostitele zvolite bez uvozovek ‚elwisscz.web­zdarma.cz‘. Co me troubu jeste nenapadlo – nejjednodussi reseni: pokud nejde FTPcko na strankach, asi nepujde ani pres total commandera, proste maji docasny vypadek. Zkuste pockat a zitra to zkusit znovu.

chudst

Zkuste do hostitele zadat jen elwiss.webzdarma.cz

chudst

  • elwisscz.webzdar­ma.cz