Nejcastejsim duvodem podrazu – at uz jde o slovni utok , nebo skutek , nad kterym zustava rozum stat …

je obycejna zavist. ( jsem si ted precetla v casop. ) . Mate os. zkusenost se zavisti ? -iv-

Nejlepší odpověď
led

Ano, ja osobne vám závidím váš humor 🙂
Ale, vážne, so závisťou sa stretne snáď každý človek. Vždy mu niekto niečo závidí. Asi je to tá najsilnejšia ľudská vlastnosť.

Další odpovědi
iceT

Kvůli závisti mě snad ještě nikdo nepodrazil(aspoň o tom nevím,že by mi někdo od závisti vynadal nebo mě něco udělal),ale setkávám se s ní takřka denně a už mě to dost deptá.
To sestra mého přítele musí mít všechno to co mají druzí.