Silvershine

Nějakým způsobem si mi přehodila klávesnice, mám notebook, teď se mi místo písmen píší čísla místo m0 místo j1 atd.,

Nějakým způsobem si mi přehodila klávesnice, mám notebook, teď se mi místo písmen píší čísla místo m0 místo j1 atd., abych mohl psát, musím neustále držet fn, pak vše fungujue normálně, jak se to dá přehodit zpět, do normálu ?

Nejlepší odpověď
anonym

ano hledejte na své klávesnici tlačítko s nápisem Num Lock (NumLk, na notebooku je obvykle nutné jej stisknout v kombinaci s nějakou Fn klávesou) … funguje jako vypínač právě této speciální numerické části klávesnice

úspěch poznáte mimo jiné i podle toho, že zhasne dioda indikující aktivní num lock, které doposud patrně nesvítila.

Další odpovědi
Lucy13

Zkus na levé straně shift (to je tlačítko pod Caps lock) a zároveň zmáčni levý alt, mělo by se to přepnout na naši klávesnici.

GangstaHelper

(A asi Vám svítí kontrolka NumLock, která dříve nesvítila.)