FlAsh_7

Nějaký výdělečný koníček?

Neznáte nějaký koníček, kterým se dají vydělat dobré peníze?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nóóó, třeba dávat rady, jak se dají vydělat dobré peníze. Víš, kolik je u nás takových milionářů?!

Další odpovědi
ivzez

Znám a hodně.

Udělejte to obráceně:
Projděte si své koníčky a popřemýšlejte,
kterým/i byste si mohl trochu přivydělat.

Anikitos

Brigády? :'D

Nějaké umělecké koníčky, vyplňování různých dotazníků a hodnocení/recenzí (z toho moc nekápne – a ty lepší jsou v cizím jazyce).

Programování, tvorba webovek, reklamy na vlastních webovkách/blogu, propagování sebe sama… a prostě monetizace.

Psaní (noviny, knihy, placené články).

zjentek

„Dobré“ peníze jsem jakživ neviděl. Ale dá se lecos sbírat. Třeba cínové figurky. Kdo později sbírku prodá, vesměs vydělá*.

*Téměř vždy vydělá v případech, kdy sbírku založil a investoval do ní nějakej předek v rodový linii. Čili dobře vydělat se dá i na koníčku někoho jinýho. Ale i na tvým koníčku jednou může někdo vydělat (;

nyjono

Nechápu, jak to myslíš???
Pro každého je koníčkem něco jiného. Tudíž, co vydělá jednomu peníze a baví ho to, jiný se k smrti nudí a nevydělá nic.

kelley

Nahrávám fotky na fotobanky. Ale moc to nenese… I když jsou lidi, co se tím živí. Ovšem ti jich tam mají tisíce a začali s tím už dávno.