s1066

nějaký vosk na auto který OPRAVDU zakryje drobn škrábance

Nejlepší odpověď
anonym

Co se takhle napřed podívat na už hotové odpovědi – viz aspoň 1 z 87:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-osetrit-skrabanec-na-karoserii

Další odpovědi
venkovan

Zkouším teď vosky s odstínem auta. Ale nevím jestli fungují. Protože občas musím projekt větvemi, rákosím apod, tak na auto používám vost s teflonem. Mám pocit, že i suché větve po laku lépe klouznou a neškrabou. Značku nenapíši je potřeba se podívat na složení vosků.

Renikled

Můžu mít také otázku? Máte někdo zkušenost s keramickou ochranou laku auta? Myslíte si, že se vyplatí více než voskování?

Petrovskalui

Zcela určitě je lepší používat keramickou ochranu laku auta, než voskovat. Jednak je to rychlejší, ale ve výsledku taky účinnější. Podívejte se na stránky halbich.cz a konkrétně na Korrek Pro Hydrox. Potom u šampon od této značky, které dokáže auto dokonale zbavit nečistot a pak právě můžete nanést keramiku. Nanesená keramiky na auto mi trvá ca 15 minut