Ozzy21

Nějáký trik jak u obchodu vzít vozík .Bez použití žetonu nebo mince?

Nejlepší odpověď
Adéla Joon

Jo třeba starý klíč tu kulatou část tam strč a vytahní (:

Další odpovědi
jajajaja

Vyděla jsem, že si někdo vzal zohlej drát do tvaru omega a to se pak prý dá používat i do automatu na pití :D
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­mega

anonym

Například v Přelouči je postavené nové Tesco u autobusového nádraží a tam nejsou vozíky nijak zabezpečeny a jsou i normálně venku.

pusinka50

Dělají to klasickými patentními klíčemi, kterým otvíráte dveře.