bambutan

Nějaký tip na vánoční dárek pro muže 37 let?

Nejlepší odpověď
gecco

Je úplně fuk, kolik mu je let – podstatné je, co jej zajímá a baví…
Pokud to nevíš, nekupuj mu nic…
😉
A nebo třeba lahev dobrého pitiva…

Další odpovědi
ReHu

Souhlas s gecco.
Na věku až tak nezáleží. Jde k to, co ho baví a co má rád.

arachis

Předpokládám,že se holí,tak kvalitní gel na holení.Pokud kouří,hezký zapalovač.Vys­třelovací nůž (mí kolegové mají všichni).Vtipný hrnek na kafe…

anonym

Není v září poněkud brzo?
Co takhle mu koupit auto,nebo let v balonu.
Napiš kolik na to máš chechtáků,takhle se blbě radí.

missickamys

Myslím, že se bavíme jako normální lidi, tak auto určitě kupovat nebudeš. Za sebe můžu říct, že můj přítel měl velkou radost z náramku z chirurgické oceli, např.: http://www.bru­noshop.cz/oce­love-naramky/ Jsou tam dobré ceny a šperky zasílají v dárkové krabičce, takže o starost méně 🙂

zjentek

děvka v dortu ..tohle nikdy neurazí

lexx

CD případně LP s hitem Už kamarádi pomalu stárnem

Kamilovo

Ahoj, já jsem dostal od mojí přítelkyně minulý rok jízdu ve Fordu Mustang z https://autoza­zitek.cz/kate­gorie/auto-moto-zazitky/jizda-v-supersportu/jizda-v-mustangu/ a bylo to naprosto fantastické. Pokud je tvůj muž fanoušek automoto a zážitků, tak bych rozhodně neváhal.