svetlonoos

Dáte nějaký tip na pánský parfém, se kterým máte u žen pozitivní zkušenosti?

Nejlepší odpověď
dudu

Vůně bankovek uvolněných poprvé do oběhu.

Další odpovědi
elkon

Třeba Givenchy. Ale každé tělo je jiné (každý člověk má jiný pot a to je nejdůležitější při výběru), ke každému tělu se hodí něco jiného. To je potřeba zkoušet. Nic se nedá vzít „od boku“.

anonym

Každému voní něco jiného, lovče Pampalini.

aliendrone

Chtěl jsem dát pár tipů, ale všechny v porovnání s radou od dudu jsou prostě slabota. Takže nic. ;) :)

svetlonoos

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Nenadávej, jsi na slušné platformě. https://www.al­za.cz/beauty/cal­vin-klein-ck-one-edt

anonym

Případně kolekce Osmani.