Vanda6

Nějaký tip jak co nejrychleji zcelit opálení?

Mám opravdu hodně silně vypálené ramínka tílka a podprdy, určitě si dokážete představit, jak hrozně to vypadá. Nemám zrovna čas sedět na sluníčku celé dny, aby se mi opálil i ten zbytek, a tak se ptám, jestli náhodou neznáte někdo nějaký trik, kterým by ta hrůza zanikla, nebo alespoň splynula s tím ostatním?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak teď fakt jedině ostatní zalepit a schovat před sluncem,
► a nechat ten zbytek na slunci zcelit. :DDD
(dej pak vědět:DD)

Další odpovědi
Alesh

Pokračuj v činnostech, které jsi dělala doposud, ale bez podprsenky. Anebo je natři Luxolem. 🙂

zzzlatokopka

Samopalovák.

Já bych si pořídilo tričko bez ramínek a postupně to doopálila. Taky to nesnnáším, běžně se mažu velkým faktore, abych se neopálila, a opaluji se jen když chci.

gecco

Můžeš si pořídit nějaký ´samoopalovací´ přípravek nebo chodit do solárka – ale opravdu se rozdílné opálení vyrovná jen dalším opalováním (dosud neopálená místa se opálí rychleji – ale bacha na jejich spálení – puchýři kůži nevylepšíš)…
😉