jennysh

Nějaký software, který ztlumí všechny zvuky jak písniček, tak zvuků v daném prostředí?

Např.skype když z někým komunikuji,tak protější strana si stěžuje že mé písně jsou velice nahlas a nebo zase slyšší okolní zvuky.Dá se s tím něco dělat? hledal jsem, ale neúspěšně.Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Takový program nejspíš neexistuje. Bylo by obtížné zadat který zvuk je ten pravý, který má zachovat a který rušivý, který má odfiltrovat, pokud by nešlo o zvuk monotónní. Ve Skype je nejlepší použít sluchátka s mikrofonem, případně vypnout automatické vyrovnávání úrovně a nastavit nižší úroveň, čímž se sníží hlasitost okolních zvuků.