krkov6378

nějaký tip na rychlé a snadné jidlo??

Čaute nemam moc surovin, tak se chci zetat co si uvařit k obědu, něco aby to bylo lehký třeba jako vajíčka na ruzny způsoby, prosím :D
Doplňuji:
EDIT: je mi 17. a ty těžší jídla moc neumím :D jinak hledal jsem na netu a nevím jak to vyhledat

Nejlepší odpověď
briketka10

obalit chleba ve vajíčku
a osmažit na pánvi dát
na něj cibulku s hořčicí
je to mňamka :)

Další odpovědi
Sarrow

Knedlíky ve vajíčku se slaninou :D

anonym

Pokud máš svíčky, tak svíčkovou, jinak doporučuji guláš z baterek. Víš ty, co je na netu receptů?
Doplňuji:
http://www.stu­dentskakuchar­ka.cz/?katego­rie=2-rychla-jidla

anonym

chleba a máslo :) zapít s vodou

atena11

opec si brambory v troubě a okořeň je a pak mě ještě napadá zapejkaný rohlík ale to je spíše na večeři a potřebuješ k tomu: plátkový sýr, salám, kečup a ousku či rohlík. Roík rozkroj a přidej ta kečup, šunku a sýr pak ho dej ohřát do mikrovonky a ohřívej dokud se sýr nerozteče

mandat

Nauč se česky! nějakÉ, rychlÉ a snadnÉ jídlo! Je to jídlo, ne ten jídlo.