Malovranec

Doporučíte pivovar v centru Prahy s restaurací a vlastním LEVNÝM pivem?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Co je tohle za otázku zase… Co je pro tebe levné pivo? Proč by měl pivovar, navíc nacházející se v centru Prahy, prodávat LEVNÉ pivo? Když chceš v centru Prahy levné pivo, tak nelez do pivovaru, ale kup si Braníka v Bille za 9,90 a běž si ho vypít na Kampu (jedno z mála míst vyloženě v centru, kde se bez hrozby postihu dá legálně pít alkohol na veřejnosti).

Další odpovědi
Lamalam

Jestli je pro tebe pivo za 55 Kč dostatečně levné, tak si zajdi na patnáctku do vinohradské pivovarské restaurace v Korunní.

nyjono

Ne.
Neb to nelze.

Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.