Ella

Nějaký osvědčený recept na kokosky?

Bohužel internet mi tentokrát neposkytl dostatečnou odpověď, tak se chci zeptat, jestli někdo máte nějaký vyzkoušený recept na dobré kokosky a pokud ano, jestli se o něj prosím podělíte? =)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Moje jednoduché a výborné kokosky,dělám je už po mnoho sezon a nikdy nezklamaly.

Do velké mísy
3dkg másla
10dkg krupice cukru
1 celé vejce ušleháme dohromady
pak přidáme 13dkg kokosové moučky
2dkg solamylu
pěkně zamícháme a tvoříme kuličky, /namočte si ruce/ které klademe na plech a upečeme.

Dělám je ze 4 dávek -jsou opravdu výborné.
Odpadá jakékoliv šlehání v páře a podobné"nesmysly".