Conchus

Nějaký návod mi radí zmáčknout na klávesnici počítače klávesu <C>. Můžete mi poradit, která to je?

Odpovědi
Emefej

Klávesu <C> na počítači nemám. Zkusil bych obyčejné C.

cochee

Psát klávesu uzavřením mezi úhlové závorky je takový dobrý zvyk, který sice nedodržuje úplně každý, ale i tak je používán dostatečně často na to, aby zběhlý čtenář věděl, že jde o klávesu. Tedy jde o klávesu c. Stejně jako <t> je klávesa t, <Shift> je klávesa Shift a <Ctrl><Alt><Del> je kombinace řečených tří kláves stisknutých současně. Ad Raibek: náhradu zavináče pomocí <c> jsem ještě neviděl. Používá se (zavináč), (at) nebo (a).

gecco

To je „C“…
😁
To je ta klávesa, která je mezi (´vodorovně´) „X“ a „V“…
😁
___
Pokud je v tom návodu ale „´něco´<C>“, pak je to předešle zmíněná klávesa a k tomu „C“ – např. „<Ctrl><C>“ – obě současně (no, klidně zmáčkni dříve Ctrl, podrž, poté C – a poté obě pusť, lhostejno v jakém pořadí)…

JájsemRaibek

No abych upřesnil informaci. Je to obyčejný zavináč, tedy @. Některé stránky mají napsanou emailovou adresu tímto způsobem, jelikož pak z toho nevznikne odkaz jako při použití zavináče.
Je to ochrana proti spamovacím robotům.
jmeno.prijmeni@seznam.cz
jmeno.prijmeni <C>seznam.cz