hippeace

Nějaký nápad nebo návrh jak zrychlit nahrání videa na youtube (šedivý pruh před samotným spuštěním)

přešla jsem z domácího stolního pc na notebook jsme na stejné internetové síti ale na notebooku se mi čtyřminutové video nahrává i hodinu a to v té nejhorší kvalitě
Doplňuji:
vše je nově udělaná respektive 3 dny staré další aktualizace nejsou

Odpovědi
badisko

aktualizovat ovladace v notebooku …prohlizec a flash player take …

Bedy

Takže zkontrolujte, zda-li máte aktuální ovladače ke grafické kartě – ideálně na oficiálních stránkách výrobce – buď notebooku anebo přímo grafické karty.

Jinak jak jste mi posílala nějakej ten screen toho Správce úloh, viděl jsem, že tam máte nainstalovaný Google Chrome – používáte-li Google Chrome na přehrávání videí na netu – je problém tam – on má dost problémů s přehráváním videí, takže doporučím použít jiný prohlížeč – například Internet Explorer 10, který tam máte. Ten IE10 je vynikající rychlý (vlastně nejrychlejší podle SunSpideru) a bezpečný (no vlastně i nejbezpečnější podle NSS Labs), takže můžu doporučit. Sám ho používám, když jsem na počítači s WIndows.

Navíc ten Google chrome docela dost sleduje aktivitu svých uživatelů, takže pokud jste na Google Chrome zvyklá, doporučím Vám nainstalovat SRWare Iron, který vypadá úplně stejně, je prakticky stejný až na pár drobností – oproti Chromu „nešpehuje“ a používá originální Flash Player, ne žádný upravený.

O Ironu se víc dozvíte zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Aktuální verzi stáhnete odsud: http://www.srwa­re.net/downlo­ads/srware_iron­.exe

Alesh

A blbne to od začátku nebo to předtím šlo a teď to najednou blbne?
A co zkusit změřit rychlost netu? Nebo jinak stahování jde rychle?
Co ukazuje Sítě ve Správci úloh? Nevytěžuje ti přípojku jinej proces?