DusanOrlik

Nějaký levný „dotýkáč“?

Zdravím,potřeboval bych náhradní mobil,akorát co musí mít ten mobil, musí být dotykový,možnost připojení přes wifi,OS Android a cena kolem 800.- Nejradši bych si koupil nějaký za 500.- ale to asik takový neseženu,klidně i z bazaru,hlavně ať je funkční.Díky za tipy 🙂

Odpovědi

Našel jsem třeba tohle za 827.55 CZK i s poštovným http://www.eba­y.com/itm/4-Resistive-Touch-screen-TV-WiFi-Quad-band-Dual-Sim-mobile-Cell-Phone-HF01-/171337847158­?tfrom=360822423718&tpos­=top&ttype=pri­ce&talgo=unde­fined, ale ceně odpovídá kvalita.

NikkiHeat

Za 800 ti pošlu Nokií 500…není sice android ale co bys za ty prachy chtěl. Plně funkční bez nějakých problémů…

cochee

No tak si do toho bazaru dojdi! Funkčnost vyzkoušíš na místě; co bohužel nevyzkoušíš je stav akumulátoru, takže si mobil prohlédni, vyzkoušej a zjisti model akumulátoru; mobil vrať a jdi domů zjistit cenu nového akumulátoru.

finstart

.
Doplňuji:
<a href=„www.fin­start.cz“>xx</a>