Ducher

Doporučíte nějaký kvalitní mikrofon, který nahraje zvuk normálně slyšitelný v bytě?

Mikrofony v notebooku a mobilech jsou nekvalitni a jsou staveny jen na blizkou vzdalenost jinak vubec nic neslysi za 20 cm dalky od telefonu ci notebooku, potrebuju mikrofon co nahraje i to co normalni lidske ucho slysi.

Původní dotaz
nejaky kvalitni mikrofon co nahraje zvuk co normalne slysime v byte?

Odpovědi
xxx3

třeba tohle by mohlo stačit:
https://kytary­.cz/zoom-h1-mb/HN162835/?­gclid=EAIaIQob­ChMI1fjm4vft1A­IVBLftCh2hywDRE­AQYASABEgJyov­D_BwE

led

Na nahrávanie sa používajú externé mikrofony pripojiteľné k základným zariadeniam notebook, table, mobil,… Neverte tomu , že mikrofony týchto zariadení nie sú dostatočne citlivé. V mobile, nb a v tablete sú vzájomné pomery citlivosti mikrofonu a reproduktoru v základnom setupe nastavené tak, aby sa vzájomne nerušili, neväzbili,… ak jeden prvok uberiete, druhý môžte pridať. Vypnite repro, použite len sluchátka, zvlášť dôležité pri mobile (repro nie je len ten naozaj vrieskajúci hlas z mobilu na zadnom sedadle autobusu doliehajúci až k šoférovi) a skúste sledovať citlivosť mikrofonu pri maximalnom zosilení citlivosti.
Bežné komerčné mikrofony sú schopné pri správnom nastavení zachytiť zvuk v dosahu 5m bez problémov a aj „myškine hryzenie cukru v myšacej diere“