FlAsh_7

Nějaký jednoduchý produkt?

Dobrý den, neznáte nějaký lehce vytvořitelný produkt, o který by byl zájem?

Odpovědi
Petr Kopecký

Chleba

Drap

Je jich celá řada. Třeba nudle do polévky, nebo klínky do nářadí, produktů najdeš na každém rohu spousty. Pokud chceš ale něco vyrábět, záleží na tom co umíš a jaké máš možnosti. Z lejna bič neupleteš.

elkon

Ten dotaz odpovídá dítěti školou povinnému.Dospělý by se snažil např. zaplnit mezeru na trhu něčím novým.

tv258

Záleží co umíš

anonym

ale jistě … třeba tzv umění … stačí plyvnout kýbl s barvou na plátno , načmárat nějaké čáry kolem a pojmenovat to „vesmír mé duše“, jestli o to bude zájem ti nikdo nemůže zaručit, ale pokud nadchneš dostatek nadšenců umění, mohla by se ti taková mazanice vyplatit 🙂 Stejně tak se dá dost trhnout na různých plastikách a skulpturách, když do toho zakomponuješ beton, dráty, designeři moderních interiérů mají podobné voloviny rádi a skočí po tom.