kika18

Nějaký jednoduchý kostým hmyzu.

S táborníkama (skautama) budeme mít kouku plnou broučků a mi tak máme jít za nějakého hekého brouka. Budeme tam mít soutěže a proto potřebuju vyrobit si nějakej kosým mamka mi žádnej nechce koupit a mne to zakázala odeslali byste mi prosím střih toho hmyzu a název (beruška, hovnivál…)???????? Děkuji budu vám moc vděčá

Odpovědi
Petruse6

Beruška – kup si černé legíny, červené nebo černé tričko, tykadla (určitě je najdeš v jakékoli hračkárně) a udělej si třeba z tvrdého papíru křídla. :)

Drap

Hovnivál je bezva. Sežeň si kolečko hnoje, udělej kuličku a válej jí před sebou. Každý pozná co jsi za brouka.